Vaše názory PDF Tlačiť E-mail

Poslal som fotky z našiej relaxačnej miestnosť so saunou. Použili sme Váš izolačný materiál pre podlahy, steny a strechu .Predtým tam  bola zima a vlhko, ale teraz je to oveľa pohodlnejšie. Ukázalo sa, že v miestnosti zostáva chlad v lete a teplo v zime. Tu sú obrázky:

View the embedded image gallery online at:
http://isobooster.sk/vase-nazory#sigFreeIdeffbe286e2

 


Chcel by som povedať, že váš produkt sa mi páči. Inštalácia išla rýchlo a ľahko, dokonca aj v citlivých oblastiach okolo okien a dverí. Ihneď po inštalácii bolo poznať teplotného rozdielu a pohodlie je jasné a zrejme. Tiež akustické vlastnosti sú dobré. Skutočnosť, že materiál zaberá menej miesta v kombinácii s klasickou izoláciou je úžasné!

architekt M.

View the embedded image gallery online at:
http://isobooster.sk/vase-nazory#sigFreeIdc96fba0b3d

 


V októbri 2008 som s Isoboosterom zatepľovala z vnútra moje štúdio.
Stúdio je prerobená garáž. Skladá sa z troch vonkajších stien a strechy. Najväčší vonkajší rozmer 6 x 5 metrov. Veľkosť môjho ateliéru sú: dĺžka - 6 m, šírka - 3 m, výška: na jednej strane - 5 metra a 2,5 m od spodnej časti. Povrch strechy - 21m2. V zime podlahové kúrenie ohrieva miestnosť (príliš malý výkon v pomere k veľkosti miestnosti). Termostat reguluje teplotu a nachádza v obývačke vedľa. Okrem toho sú tam dva závesné svietidlá s celkovou výhrevnosťou 600 W. Ak chcela získať komfortnú teplotu 20 ° C, musela som použiť el. ohrievač (2 kW).
Po montáži izolácie isobooster el. ohrievač, už nie je potrebný. Ak používam dve lampy, a podlahové kúrenie v noci teplota dosahuje 23 ° C.
Na konci apríla som dostala účet od elektrárenskej spoločnosti. Úspory už možno pozorovať po prvých siedmich miesięcach modernizácie. Ušetrila som1400 KWh.
Výrobok Isobooster  je veľmi jednoduché použiť pre zateplenie miestnosti z vnútra. Nenašla som lepší produkt, a som veľmi potešená.
SB

 

kontakt

JM carpentry, s.r.o.

Beloveža 147, 086 14 Hažlín, okres Bardejov.

tel.: 00421 908 658 910

info@isobooster.sk

info@isobooster.cz

Príklady použitia

1234
5678